אודות

iritashkenazy

אירית אשכנזי המייסדת והמעצבת של החנות קוליקו באשתורי הפרחי 18, מתחם בזל תל אביב

קוליקו

הרעיון שממנו הוקם Coolytogo הוא לתת מענה מהיר, מדויק ועם זאת מיוחד וקולי לכל הלקוחות שלנו שרוצים מוצרים ומתנות של CoolyCo, ללא צורך להגיע לחנות, כאשר הם יכולים להיות בטוחים כי אנחנו נבחר עבורם את המתנה המושלמת, לאירוע המתאים.

שלל המתנות והמוצרים המוצעים ב Coolytogo מרכיבים את נבחרת המוצרים של CoolyCo. אלו הם המוצרים המבוקשים ביותר, המתאימים ביותר ליולדת טרייה, לתינוק חדש, וסתם כשצריך מתנה. הכל בצבעים הכי קוליים ועם הדוגמאות הכי חמות של העונה. אותם אנחנו כמובן בוחרים בקפידה ומעדכנים את האתר לפי השפה שלנו.

יש לך חברה טובה שילדה, בא לכם לפנק מישהו בבית החולים או במלונית. צריכה מתנה לחברה רחוקה, בארץ או בחו”ל, או סתם מתנה עבורך- תשומת לב לאחד הילדים או פריט חדש לעיצוב החדר.

זאת ועוד ניתן למצוא ב Coolytogo ובעזרת שירות השליחים שלנו או איסוף עצמי שתיאמתם מראש, ניתן בקלות לקבל או לשלוח מתנות מהממות של CoolyCo.

אז מה עושים?

שומרים את הכתובת אתר שלנו במועדפים, ובפעם הבאה שיתחשק לנו קצת מ CoolyCo, נכנסים לבדוק מה חדש, מתעדכנים, נהנים מהניחוח של החנות, מבלי להגיע לבזל.

שירות הלקוחות שלנו פועל כל יום בשעות  10-16ומיועד לעזור לכם בכל בעיה/שאלה או סתם אם תרצו עזרה לבחור ולהרכיב את המתנה המושלמת.

טלפון להזמנות -050-3553554

היה וחשקה נפשם בעיצוב אישי ומיוחד, אתם מוזמנים תמיד אלינו לחנות  CoolyCo שנמצאת בר’ח אשתורי הפרחי 18 ,מתחם בזל,תל אביב

שעות פתיחה של החנות :

א- סגור

ב-ה – 10-19

ו- 9-15

טלפון בחנות : 03-5465225

כיף להיפגש און-ליין

שלכם

אירית

בין לקוחותינו:לקסוס ,מרצדס ,אהבה ים המלח , בנק דיסקונט ,סומך חייקין , בנק ירושלים ,בנק פועלים ,wix , גוגל ישראל ,פייסבוק ישראל,דיסקונט קפיטל,ברק קפיטל ,פועלי שוקי הון ועוד רבים נוספים נשמח לצרף ולשרת  גם אותכם במשפחה שלנו  :).

 https://www.wix.com

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save